WALORY SYSTEMU

Hal modułowych
boost
Ściany nieizolowane

W działalności, gdzie nie jest wymagana stała temperatura a budynek nie będzie ogrzewany, polecamy zastosowanie systemu z poszyciem wykonanym z blachy trapezowej w dowolnej kolorystyce. Rozwiązanie uwzględnia opcję dodatkowego docieplenia budynku w każdym momencie jego użytkowania.

boost
Ściany z płyty warstwowej

Kiedy nasze oczekiwania wymagają zastosowania systemu rozwiązań gwarantującego nowoczesną estetykę, spełnienie wysokich parametrów izolacyjności oraz ochrony przeciwparowej, polecamy rozwiązanie wykorzystujące wysokiej jakości płyty warstwowe.

boost
Wyposażenie

W ramach kompleksowej realizacji usługi, dostarczamy i montujemy wszelkie wskazane przez Państwa wyposażenie tj. szeroki wachlarz bram i drzwi przemysłowych, okien i doświetleń. Dodatkowo nasza oferta obejmuje montaż drabiny na dach, klap dymowych, oraz antresoli.

boost
Kolorystyka elewacji

Oferujemy wykonanie koloru elewacji w oparciu o naszą kartę kolorów, bądź na specjalne zlecenie wykonanie poszycia w dowolnej kolorystyce.

boost
Atrakcyjne koszty realizacji

W halach powyżej 18 metrów szerokości jest to najlżejsza konstrukcja oparta na profilach gorąco walcowanych.

boost
Szybki montaż

Wszystkie elementy łączone są za pomocą śrub, co ułatwia i przyspiesza montaż oraz wyklucza stosowanie dodatkowych specjalistycznych narzędzi. Montaż wymaga zastosowanie dźwigu.

boost
Łatwość aranżacji

System hal modułowych umożliwia duża swobodę w aranżacji wnętrza budynku, oraz usytuowania bram, drzwi i okien.

boost
Trwałość i estetyka

Wszystkie elementy konstrukcyjne są zabezpieczone specjalistyczną powłoką przemysłową w dowolnej kolorystyce. Na specjalne zamówienie konstrukcja może zostać zabezpieczona przez poddanie jej cynkowaniu ogniowemu. W razie potrzeby konstrukcja może zostać zdemontowana i postawiona w dowolnym miejscu

boost
Wysoka jakość

Realizujemy dostawy na miejsce prowadzonej inwestycji oraz pełny montaż. Posiadamy wszystkie niezbędne urządzenia (środki transportu, dźwigi, podnośniki) do kompleksowej obsługi dużych inwestycji. W zakresie prowadzonej działalności oferujemy kompleksową ofertę polegającą na budowie hal na bazie konstrukcji stalowej.

Idealna przestrzeń dla Twojego biznesu

Szybko. Wysoka jakość. Idywidualne rozwiązania.