STAŁE BUDYNKI MODUŁOWE

Od wielu lat obserwowana jest rosnąca gruba inwestorów, zainteresowana uniknięciem kosztownej budowy obiektów w technologii tradycyjnej, a decydująca się na stały budynek modułowy. Związane jest to z szybkim czasem realizacji, gdyż budynek produkowany jest w fabryce, a następnie montowany w miejscu przeznaczenia. Dodatkowo jeżeli pojawi się sytuacja potrzeby zmiany miejsca lokalizacji obiektu lub przeniesienia działalności, wtedy wynajmowany budynek kontenerowy demontujemy i stawiamy w nowym miejscu.

Caro Design prowadzi wynajem budynków kontenerowych przeznaczonych do stałego użytkowania. Stosowane rozwiązania techniczne i konstrukcyjne, świetnie spełniają wszelkie wymagania sanepidu, przepisów przeciwpożarowych oraz ogólnych przepisów budowlanych.

Możliwość łączenia budynków oraz dowolnego montowania ścian i drzwi, zapewnia tworzenie przestronnych korytarzy, sal lekcyjnych, sal konferencyjnych, łazienek, jadalni, kuchni i przestronnych biur oraz serwerowni. Realizujemy wykonawstwo modułowych klatek schodowych, schodów zewnętrznych i podestów.

Dodatkowo wynajmowane kontenery tworzące stałe budynki modułowe mogą być indywidualnie aranżowane, tak aby w przyjazny sposób integrowały się z otoczeniem oraz zapewniały wysoki komfort użytkowania. Przy długoterminowym wynajmie, istnieje możliwość wyboru koloru fasady lub zastosowania innych dodatkowych materiałów.

Budynek oparty na wynajmowanym kontenerze może posiadać max trzy kondygnacje oraz dowolną ilość połączonych ze sobą w poziomie kontenerów. `Budynki modułowe mogą być wyposażane w wynajmowane meble oraz inne wskazane indywidualnie wyposażenie. Nieodłącznym elementem nowo stawianych obiektów wielomodułowych jest system klimatyzacji i wentylacji, który ustalony jest osobno, poza standardową ofertą.
Budynki wielomodułowe oparte na kontenerze mogą być zaprojektowane jako:

  • Przedszkola modułowe
  • Szkoły modułowe
  • Biurowce, siedziby firm
  • Portiernie
  • Hotele modułowe
  • Zaplecza sportowe
  • Jadalnie
sky-triangel