PORTIERNIE I STRÓŻÓWKI

Portiernie, stróżówki i wartownie to całoroczne obiekty zaprojektowane z myślą o pracownikach ochrony. Mają szerokie zastosowanie w zakładach produkcyjnych, ośrodkach wypoczynkowych oraz miejscach wymagających stałego i bezpośredniego dozoru. Występują w dwóch wersjach, z wydzieloną częścią sanitarną wyposażoną w toaletę, umywalkę i instalację wodno-kanalizacyjną wraz z podgrzewaczem wody oraz w wersji bez zaplecza.

Ze względu na zastosowane wysokiej jakości materiałów o dobrych parametrach izolacyjnych, jak płyty warstwowe, okna i drzwi - obiekty przeznaczone są do całorocznego wykorzystania. Dodatkową zaletą jest ich łatwe posadowienie na terenie otwartym, jak również wewnątrz dużych budynków np. produkcyjnych, dworcach czy lotniskach. Konstrukcja obiektu zapewnia jego mobilność, umożliwiając w ten sposób wielokrotną zmianę jego lokalizacji.

Stosowane płyty warstwowe dzięki swym wysokim parametrom izolacyjnym, zapewniają niższą temperaturę wewnątrz pomieszczenia w sezonie letnim, natomiast w zimie po dogrzaniu pomieszczenia utrzymują przyjemne ciepło. Wszystkie oferowane przez nas stróżówki świetnie sprawdzają się w użytkowaniu przez długie lata bez względu na aurę.

Kontener portiernia przeznaczony jest dla pracowników ochrony. Występuje w wersji z wydzieloną częścią sanitarną, wyposażoną w toaletę, umywalkę i instalację wodno-kanalizacyjną wraz z podgrzewaczem wody.

view
view