KONTENERY MIESZKALNE

Kontener mieszkalny - propozycja oparta na idei samodzielnego pokoju hotelowego.
Część mieszkalna zajmuje 7 m2 powierzchni, a pozostała cześć to węzeł sanitarny z toaletą, umywalką i kabiną prysznicową. Moduł wyposażony jest w wielofunkcyjne, zintegrowane urządzenie kuchenne - kran, zlew, kuchnia elektryczna, lodówka oraz podgrzewacz wody o poj. 80l.

Modułowa konstrukcja umożliwia łączenie ze sobą kontenerów, dzięki czemu możemy tworzyć dowolną przestrzeń mieszkalną. Poniżej przykład trzech wariantów zestawienia przestrzeni mieszkalnej.

view
view

Opis techniczny:
Wymiary zew. modułu: Lz 6058 mm, Sz= 2438 mm, Hz = 2800 mm.
Wymiary wew. modułu: Lw=5850 mm, Sw=2230 mm, Hw=2500mm.

Kontenery mieszkalne zawierają urządzenia i elementy wyposażenia niezbędne ludziom do ciągłego pobytu. Oprócz przestrzeni mieszkalnej zawierają w pełni wyposażoną łazienkę umożliwiającą utrzymanie higieny – oprócz ubikacji i umywalki jest tutaj także wygodny prysznic. Woda doprowadzona z zewnątrz ogrzewana jest w pojemnościowym podgrzewaczu wody o poj. 80L. Ścieki są odprowadzane na zewnątrz. Kontener mieszkalny posiada kompletną instalację elektryczną z oświetleniem i gniazdkami wtykowymi na ścianach zabezpieczoną wyłącznikiem różnicowoprądowym. W części mieszkalnej wydzielono aneks kuchenny z wielofunkcyjnym urządzeniem kuchennym GORENJE składającym się z lodówki, kuchni elektrycznej z dwoma palnikami i zlewozmywaka. W małej lodówce można przechowywać żywność a na kuchni elektrycznej przyrządzać proste posiłki. Kontener mieszkalny dostarczony we wskazane miejsce ustawiony i podłączony do zasilania, wody i kanalizacji lub zbiornika na ścieki może być od razu użytkowany. Dzięki takiemu wyposażeniu, szybkiemu montażowi i szybkim „uruchomieniu”świetnie nadaje się na tymczasowe lokum np. dla osób dotkniętych przez klęski żywiołowe – pożary, powodzie czy huragany, którzy nie mogą okresowo wrócić do sowich domów.