ADAPTACJE KONTENERÓW MORSKICH

Rosnące poszukiwanie alternatywnych rozwiązań dla tradycyjnego budownictwa, przyczyniło się do rozwoju adaptacji kontenerów morskich. Najbardziej popularne adaptacje to moduły mieszkalne, moduły hotelowe i zaplecza technologiczne.

Prowadzimy usługę adaptacji i wynajmu kontenerów morskich.

Wynajem przerobionych kontenerów morskich

Prowadzimy adaptację kontenerów morskich zgodnie z indywidualnymi zleceniami. Adaptacja polega na dokonaniu przeróbek kontenera w celu zmiany jego dotychczasowego przeznaczenia i wykorzystania go do innych, specyficznych celów. Wytrzymała rama kontenera morskiego umożliwia realizację wyszukanych i solidnych obiektów. Kontenery tworzą bryłę przystosowaną do realizacji pojedynczych mieszkań kontenerowych lub większych obiektów jak hotele i akademiki. Gabaryty kontenera umożliwiają łatwą konfigurację budynku oraz dowolne jego kształtowanie.

Przerabianie kontenerów opiera się na miedzy innymi na wstawianiu stolarki okiennej, drzwi, montażu przeszkleń, ścian oraz wykonywaniu wszelkich instalacji: elektrycznej, informatycznej, alarmowej i telefonicznej. Montujemy klimatyzację i systemy wentylacyjne. Izolujemy ściany zewnętrznych oraz instalujemy ścianki wewnętrzne z płat kartonowo gipsowych. W kontenerze morskim instalowane są różne rozwiązania funkcjonalne i architektoniczne jak : tarasy, attyki, przeszklenia wewnętrzne, elewacje, sanitariaty, wyposażenie dla niepełnosprawnych, otwierane ściany boczne - wykorzystywane jako taras lub zadaszenie.

Na bazie kontenerów prowadzimy:
wynajem hoteli pracowniczych z kontenerów
wynajem kontenerowych osiedli
wynajem biurowców z kontenerów
wynajem przedszkoli z kontenerów
wynajem szkół z kontenerów
wynajem kontenerów sanitarnych
wynajem akademików z kontenerów
wynajem pawilonów z kontenerów

Nasze realizacje wykonujemy ze wszelką starannością i dbałością o komfort użytkowników.

Kontenery techniczne Dostosowujemy kontenery morskie do montażu w nich specjalistycznych urządzeń jak serwerownie, kotłownie, kontenery chłodnicze, rozdzielnie, myjnie, urządzenia techniczne, szafy sterownicze. Kontenery morskie przygotowujemy do instalowania aparatury przemysłowej.

sky-triangel