HALE MODUŁOWE

System hal modułowych został zaprojektowany przez pracowników działu badawczo- rozwojowego, z myślą o podmiotach gospodarczych, zainteresowanych skróceniem czasu postawienia obiektu oraz obniżenia kosztów jego budowy. Zaletą systemu, poza możliwością dowolnego kształtowania długości, jest prostota montażu wynikająca z powtarzalności wykorzystanych elementów oraz ich niewielkiej ilości. Konstrukcja składa się z gotowych modułów, które umożliwiają postawienie budynku o długości od 30,0 m do długości oczekiwanej przez klienta, będącej wielokrotnością 6 m. Wysokość ściany bocznej to 4,5 m. lub 4,8m. w zależności od długości obiektu, a spadek dachu 13°. Proponowane rozwiązanie przeznaczone jest do celów przemysłowych, w szczególności do celów magazynowych i produkcyjnych. Oferowane rozwiązanie można także w szeroki sposób wykorzystywać w działalności rolnej i usługowej. Konstrukcja hali składa się z profili gorącowalcowanych (główny układ nośny) oraz zimnogiętych (konstrukcja pod obudowę hali). Na obiekcie możemy zastosować poszycie z blachy trapezowej lub płyty warstwowej oraz dowolne drzwi, bramy, rynny, a także wszelkie inne akcesoria.

DANE TECHNICZNE:

 

Dostępne szerokości hali modułowej: 12, 15, 18, 21, 24 [m]
Długości hali modułowej: od 30 metrów do niemal dowolnej, ale musi być musi być wielokrotnością 6 metrów. Co 150 metrów dylatacja.
Wysokości ścian bocznych: 4,5 metra dla hal o szerokości 12 i 15 m i 4,8 metra dla hal o szerokości 18, 21 i 24 metrów.
Spadek dachu: 13 stopni.

Hale konstruowane są z 4 typów modułów:


A1 – moduł zewnętrzny zamknięty
B1 – moduł zewnętrzny otwarty
C1 – moduł wewnętrzny powtarzalny
D1 – moduł wewnętrzny stężający

Z powyższych modułów istnieje możliwość złożenia hali o długości od 30 m (moduły B1 + C1 +A1) do 60, 0 m ( moduły B1 + 7 x C 1 +A 1). W przypadku hali, której długość przekroczy 60,0 m. konieczne będzie wprowadzenie dodatkowego modułu stężającego D1, natomiast jeśli długość hali przekroczy 150,0 m. należy dostawić dodatkowe dwa moduły A1 oraz B1.

sky-triangel